10 najlepszych aplikacji ułatwiających Ci ślub

Wyobrażać sobie…. Właśnie się zaręczyłeś. Jesteś przepełniony miłością i szczęściem, ale po kilku dniach, wpisach na Instagramie i mnóstwie komentarzy na Facebooku, zdajesz sobie sprawę, że ślub jest niebezpiecznie blisko i jest tak wiele rzeczy do zrobienia i przemyślenia. Nagle pocisz się i zdajesz sobie sprawę, że początkowy kolor zniknął i jesteś tak zestresowany. Nie tak powinno być, prawda? Ale nie martw się!!! Możesz nadal być podekscytowany, ponieważ przygotowaliśmy listę 10 najlepszych aplikacji, aby uczynić twój nieoficjalnie nazywanym „najlepszym dniem twojego życia” łatwiejszym, ale także lepszym i bardziej niezapomnianym.

 

Wedbox Planner App

Ta aplikacja doskonale pomoże Ci w planowaniu ślubu. Pozwala  zapisać harmonogram zadań, stworzyć listę gości, odliczanie dni dotyczących Twojego wyjątkowego dnia. Kontroluj budżet, oraz śledź wydatki związane z uroczystością.  Możesz z łatwością dopasować aplikację do swoich potrzeb i cieszyć się łatwością interfejsu! Powiadomienia pop-up na twoim telefonie pozwalają mieć kontrolę nad tym czego jeszcze trzeba doplinować a podgląd na stronie głównej jest przejrzysty i łatwo dostępny.

Dostępne w App Store i Google Play
Aplikacja jest dostępna w języku polskim i można ją pobrać za darmo.

Podsumowanie według nas:                                                                                         

Plusy:

 • Wiele funkcji
 • Piękny design
 • Jest darmowa
 • Możliwość personalizacji
 • Wiele dostępnych języków
 • Możliwość zaproszenia drugiej połówki do planowania

Wady:

 • Niedostępne wyszukanie sklepów/ usług ślubnych w pobliżu Twojej lokalizacji

 

 

Odliczanie do ślubu

Ta aplikacja jest tak prosta, jak się wydaje, i jest dość intuicyjna. Zasadniczo możesz ustawić rok, miesiąc, dzień i godzinę swojego ślubu i rozpocznie się odliczanie. Bezpłatne korzystanie z aplikacji pozwala użytkownikowi wybierać z różnych środowisk, a nawet przesyłać własne zdjęcia. Jeśli jednak chcesz wydać 3,50 €, będziesz mógł wybierać spośród różnych filtrów i ramek, wielokrotnego odliczania, wpisywania własnej frazy, trybu pokazu slajdów, bez reklam i tak dalej.

Dla tych, którzy lubią aktualizować wszystkich swoich krewnych i przyjaciół, będziesz mógł udostępnić link z odliczaniem lub jego zdjęcie i udostępnić je za pośrednictwem mediów społecznościowych. W ten sposób możesz wyświetlać odliczanie na swojej ścianie na Facebooku lub innych wybranych przez siebie mediach.

Dostępne w App Store i Google Play
Aplikacja jest dostępna w 25 różnych językach i można ją pobrać bezpłatnie.

Podsumowanie według nas:

Zalety:     

 • Prostota
 • Możliwość udostępniania
 • Aplikacja spełnia swój cel

Wady:

 • Niewiele funkcji bez płatności

 

Wedding countdown app
Aplikacja do odliczania ślubu

                                                                                  

Lookbook ślubny

Ta aplikacja jest wykonana przez Knot, dlatego pełne wykorzystanie jest skierowane na rynek amerykański, ale nadal możesz znaleźć tutaj inspirację do sukienek, pierścionków i akcesoriów, a będziesz mógł udostępniać, zapisywać lub polubić zdjęcie. Nadal możesz ustawić swoją lokalizację w USA i sprawdzić sklep, w którym można faktycznie znaleźć te rzeczy, a następnie wyszukać w Europie lub wiesz… zamówienie z USA 🙂

Dostępne w App Store i Google Play
Aplikacja jest dostępna w języku angielskim i można ją pobrać za darmo.

Podsumowanie według nas:

Zalety:

 • Łatwy w użyciu
 • Miło wykorzystać jako inspirację

Wady:

 • Funkcja wyszukiwania przeznaczona tylko dla sklepów w USA
Wedding lookbook app
Aplikacja ślubna lookbook

 

 

Rejestr ślubów Honeyfund

Czy boisz się zdobyć dwa takie same żelazka lub 10 garnków? Ta aplikacja jest dla Ciebie najlepszą opcją. Możesz dodać wszystko bezpośrednio z Internetu, a nawet założyć rejestr darowizny. Nawet jeśli stracisz efekt zaskoczenia, upewnisz się, że dostaniesz to, czego naprawdę potrzebujesz, oszczędzając czas i wymyślając wymówki związane z koniecznością zwrotu prezentów i tak dalej. A jeśli urządzenia kuchenne nie są tym, czego potrzebujesz, możesz po prostu poprosić o pieniądze i wykorzystać je na zakup nowego mieszkania lub po prostu idealny miesiąc miodowy. Korzystanie jest bardzo proste: goście przechodzą na twoją stronę i wybierają jeden z zarejestrowanych prezentów. Mogą albo wysłać ci na to fundusze, albo dać je w prezencie na wesele.

Jeśli nie lubisz tej aplikacji, możesz sprawdzić tę witrynę rejestru prezentów: Zola.com – ale poza USA jest ona bardzo ograniczona.

Dostępne w App Store i Google Play
Aplikacja jest dostępna w języku angielskim i można ją pobrać za darmo, ale niektóre pakiety aktualizacji można kupić

Podsumowanie według nas:

Zalety: 

 • Darmowy
 • Idealny, aby mieć przegląd prezentów

Wady:

 • Niezbyt atrakcyjny wygląd bez zakupu pakietu

                                                                 

Honeyfund wedding registry app
Aplikacja rejestrująca ślub Honeyfund

 

Spotify

Aplikacja muzyczna, którą wszyscy znamy, ale nie można jej pokonać w tej kategorii i należy o niej wspomnieć. Jeśli wpiszesz w Spotify słowa takie jak muzyka ślubna, pojawi się wiele list odtwarzania, albumów, artystów, a nawet profili, więc możesz wybrać, co chcesz i co chcesz, i możesz stworzyć własną listę odtwarzania dla miejsca ślubu. Mam na myśli to, że jeśli możesz zaoszczędzić trochę pieniędzy i nadal mieć ulubioną i dobrej jakości muzykę, tak właśnie jest.

Dostępne w App Store i Google Play
Aplikacja jest dostępna w 21 językach i możesz ją pobrać i używać za darmo, chyba że chcesz kupić pakiet premium, a jego cena różni się w zależności od kraju.

Podsumowanie według nas:

Zalety:

 • Prosty
 • Wszystkie style muzyczne
 • Sugerowane listy odtwarzania
 • Możliwość stworzenia własnej listy odtwarzania

Wady:

 • Brakujące utwory z albumów

 

Spotify app
Spotify app

 

Evernote

Ta aplikacja ma prosty cel – zorganizować i zebrać wszystkie myśli. Jak wiesz, podczas planowania ślubu jest wiele rzeczy do zrobienia, do zapamiętania i do przemyślenia. Jest to najprostszy sposób, jak to wszystko połączyć, a nawet możesz udostępniać swoje notatki i zeszyty za pośrednictwem poczty e-mail lub bezpośrednio w aplikacji w sekcji czatu. Oprócz zwykłego tekstu możesz dodawać zdjęcia, a nawet audio. Możesz dodawać osoby w sekcji czatu i wysyłać im swoje notatki, a one będą mogły je edytować.

Dostępne w App Store i Google Play
Aplikacja jest dostępna w 25 językach i można ją pobrać za darmo, ale istnieje możliwość zakupu pakietu premium za 6,50 € / mc lub 57,50 € / rok

 

Zalety:

 • Możliwość zebrania wszystkich myśli razem
 • Wbudowany aparat fotograficzny
 • Opcja udostępniania notatek

Wady:

 • Możesz znaleźć grafikę tylko w wersji płatnej

                                                                                                  

Evernote app
Evernote app

 

Etsy

Potrzebujesz drobnych akcesoriów na wieczór panieński lub wesele? Dzięki temu kreatywne zakupy w formie aplikacji pomogą Ci z Twojej kanapy. Można tam znaleźć wszelkiego rodzaju rzeczy z dowolnej wybranej kategorii. Ich bazy znajdują się w USA i Irlandii, ale niektóre produkty są ograniczone do wysyłki do innych krajów poza USA i Irlandią. Opłata za wysyłkę jest obliczana na podstawie kraju.

Dostępne w App Store i Google Play
Aplikacja jest dostępna w 7 językach i jest bezpłatna

Zalety: 

 • Artykuły kreatywne, vintage i ręcznie wykonane

Wady:

 • Ograniczenia niektórych produktów dotyczące wysyłki

                                                                      

Etsy app
Etsy app

 

Snapguide

To idealna aplikacja do majsterkowania, w której możesz wybierać spośród różnych kategorii, takich jak jedzenie, uroda, styl życia, a nawet jeśli na przykład wpiszesz słowo ślub, możesz uzyskać wiele różnych pomysłów na zrobienie czegoś. Jest to idealna aplikacja do inspiracji, a nawet oszczędzania pieniędzy. A jeśli czujesz się kreatywny i zainspirowany, możesz nadal dodawać własne wskazówki i pomagać innym ludziom.

Dostępne w App Store
Aplikacja jest dostępna w 26 językach i jest dostępna za darmo

Podsumowanie według nas:

Zalety:

 • Oryginalne pomysły
 • Dobre wskazówki
 • Wiele różnych języków
 • Mógłby zaoszczędzić pieniądze

Wady:

 • Ograniczone w zakresie pomysłów na ślub

                                                    

Snapguide app
Snapguide app

 

Wedbox Photo App

Wszystko jest przygotowane zgodnie z planem, wszystko wygląda ładnie, masz swój wygląd na całe życie, więc jak sprawić, by był niezapomniany? Powiedziałbym, że aplikacja Wedbox, więc aplikacja do zdjęć ślubnych to właściwy sposób, jak to zrobić. Nawet nie będziesz mieć wszystkich zdjęć od każdego gościa w jednym miejscu, ale nawet zachęcasz ludzi do zrobienia ich więcej, a impreza może się rozpocząć. A jeśli zamierzasz wykorzystać niektóre z naszych zebranych pomysłów jako budkę fotograficzną dla majsterkowiczów lub zajęcia weselne, rozrywkę należy zachować.

Dostępne w App Store i Google Play
Aplikacja jest dostępna w 17 językach i jest dostępna w wersji darmowej, ale aby uzyskać pełne doświadczenie, zalecamy zakup jednego z pakietów w aplikacji (najlepszy – pakiet Premium – Wszystko w jednym – 50 €)

Podsumowanie według nas:

Zalety:

 • Piękny i niepowtarzalny design
 • Nieograniczona liczba użytkowników i zdjęć
 • Automatyczna kategoryzacja
 • Długie filmy
 • Prezentacja na żywo
 • Inne języki

Wady:

 • Brak rejestru prezentów

                                                     

Wedbox app
Wedbox app

 

Top aplikacji pomagających planować

Chociaż ta nie jest tak naprawdę aplikacją, uważamy, że jest to najlepszy sposób, aby uzyskać doskonały przegląd swojego siedzenia przy stole. Możesz ustawić różne kształty stołu, liczbę krzeseł, dodać kolejny obiekt, taki jak parkiet taneczny, dodać nazwiska gości, płeć, RSVP, a nawet jaki rodzaj posiłku wolałby ta osoba (wegetariańska, bezglutenowa…). Aby wypróbować, możesz skorzystać z darmowej wersji i zobaczyć, co możesz zrobić na tej stronie.

Dostępny tutaj.
Aplikacja jest dostępna w języku angielskim, a paczki kosztują od 13 do 50 €

Podsumowanie według nas:

 • Łatwy w użyciu
 • Zorganizowany
 • Oferuje wszystkie funkcje potrzebne do tego celu

Wady:

 • Odrobinę za drogie

                                                     

Toptable planner website
Toptable planner website

 

Mam nadzieję, że ten artykuł pomógł ci i wszyscy z Wedbox życzą Ci najpiękniejszego ślubu w historii!


 


Całkowity wynik aplikacji został obliczony poprzez porównanie jej z podobną aplikacją pod względem projektu, ceny i użyteczności.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *