wedding couple wearing converse

5 oryginalnych zabaw na Twój ślub

Czy zastanawiałeś się kiedyś, jak wyróżnić swój ślub od tradycyjnych i dość powtarzalnych, na które Cię zaproszono?
Jeśli odpowiedziałeś tak lub po prostu pomyślałeś, że to brzmi interesująco, zapoznaj się z naszą kolekcją 5 zabawnych pomysłów na wesele.

Ślubny Foto Łowca/ Ja szpieguję

Daj swoim gościom listę rzeczy do upolowania podczas ślubu. Poproś ich o sfotografowanie tych wyjątkowych chwil, które profesjonalny fotograf może przegapić. Jest to łatwa i przyjemna praca dla większości twoich gości (zwłaszcza dzieci), ponieważ mają w pobliżu smartfony gotowe do użycia. Po uchwyceniu tych wyjątkowych chwil możesz szybko do nich dotrzeć na koncie Wedbox po przesłaniu ich przez gości.

Koło ślubne

Oznacz koło wszystkimi rodzajami słodkich i zabawnych czynności, takich jak „Całowanie Pary Młodej” i „Pokaż nam swoje najlepsze ruchy taneczne!”. Następnie pozwól mu się kręcić przez całą noc.
Możesz uwzględnić te działania we wspomnianej wyżej grze „I Spy”. Zawsze znajdzie się jeden szczęśliwy szpieg, który będzie w stanie uchwycić te chwile.

Księga gości Polaroid

To mówi samo za siebie. Porzuć starą wersję ksiąg gości i pozwól gościom stworzyć polaroid na twoim weselu. Jeśli myślisz o tym pomyśle, tutaj możesz znaleźć nasz inny artykuł o kamerach polaroidowych i zgłębić wiedzę na ten temat.

polaroid camera and album

Budka fotograficzna

Prawdopodobnie widziałeś wszystkie te piękne ściany i narożniki ozdobione zielenią, zasłonami lub światłami i być może zastanawiałeś się nad czymś podobnym na weselu. Czy wiesz, że te fotokomórki można łatwo przekształcić w fotobudki? Z pewnością tutaj znajdziesz wszystkie nasze porady i wskazówki dotyczące tego tematu.

Gra z butem

Gra w stylu ściągnij buta oparta jest na zabawie, prowokującej – zależy od twojego wyboru oraz od pytań zadawanych przez nowożeńców. Zarówno panna młoda, jak i pan młody trzymają w obu dłoniach dwa buty, a następnie odpowiadają, podnosząc odpowiedni but. Nasza rada to poświęcić trochę więcej czasu na tworzenie pytań, abyś mógł w pełni wykorzystać tę grę, i mieć z niej ubaw. Z pewnością twoi goście bedą się wtedy dobrze bawić.

Czy masz jakieś inne pomysły, które mogliśmy przeoczyć?

Chcielibyśmy usłyszeć od wszystkich tych cudownie kreatywnych ludzi, którzy obecnie planują wielki dzień.

Nawet lepiej, jeśli miałeś już swój ślub i byłeś w stanie organizować zabawne wydarzenia podczas imprezy, czy masz coś przeciwko podzieleniu się nimi z nami i wszystkimi innymi czytelnikami?

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *