Zbierz zdjęcia od swoich gości

Ślubna aplikacja fotograficzna

Poznaj najpiękniejszą na świecie aplikację ślubną – wirtualna przestrzeń na zdjęcia i filmy ślubne dla Ciebie i Twoich gości.

Twoi goście weselni przesyłają zdjęcia i filmy, a Ty wszystko pobierasz za pomocą jednego kliknięcia.

Pobierz teraz
wedding photo app

Funkcje Wedbox Photo

PRZESYŁANIE ZDJĘĆ

Dzięki Wedbox Twoi goście mogą dzielić się swoimi zdjęciami i filmami z Twojego wielkiego dnia. Aplikacja rejestruje wyjątkowe i niesamowite chwile – to ślub widziany oczami Twoich gości.

PRZESYŁANIE FILMÓW

Nasza aplikacja pozwala gościom na nagrywanie dłuższych filmów – wykorzystaj tę fanatastyczną funkcję do rejestrowania przemówień lub innych występów, które mogą mieć miejsce podczas ślubu. Bardzo niewiele innych aplikacji ślubnych daje tę możliwość!

AUTOMATYCZNA KLASYFIKACJA ZDJĘĆ

Skonfiguruj każdy dzień przed ślubem, a my automatycznie posortujemy Twoje zdjęcia w odpowiednich kategoriach. Dodaj kategorie, takie jak próba, kościół, przyjęcie, kolacja, impreza i każdą inną kategorię, wedle uznania.

ZAPROŚ GOŚCI!

Ty decydujesz, kto ma dostęp do zawartości – tylko osoby zaproszone mogą udostępniać i wyświetlać zdjęcia i filmy. Możesz jednak zaprosić każdego, kogo chcesz, nawet gości, którzy nie mogą uczestniczyć w wydarzeniu, być może z powodu choroby lub pobytu za granicą.

ŁATWE POBIERANIE

Po ślubie wystarczy nacisnąć jeden przycisk, aby pobrać wszystko na swój komputer. Prościej się nie da!

OBSŁUGA WIELU JĘZYKÓW

Jest to jedyna wielojęzykowa ślubna aplikacja fotograficzną na rynku. Oznacza to, że Twoi goście, niezależnie od tego, skąd pochodzą, zobaczą aplikację w swoim lokalnym języku.

Jak to działa?

wedding photo sharing

DODAJ SWÓJ ŚLUB!

Otrzymasz unikalny identyfikator ślubu.

wedding photo

ZAPROŚ GOŚCI!

Udostępnij swój identyfikator ślubu przez link, SMS, e-mail lub Facebook’a.

wedding photo apps

GOŚCIE DOŁĄCZAJĄ I DZIELĄ SIĘ ZDJECIAMI ORAZ FILMAMI!

Łatwo pobierzesz wszystkie zdjęcia i filmy po ślubie.

Pobierz teraz

FAQ´s

Dlaczego Wedbox?

Dzięki tej aplikacji Twoi goście mogą przesyłać zdjęcia i filmy przed, w trakcie i po ślubie. Wszystko jest przechowywane na naszym serwerze, skąd możesz pobierać wygodnie za pomocą jednego kliknięcia.

Twoje zdjęcia nie będą widoczne dla nikogo innego niż zaproszeni przez Ciebie użytkownicy, więc nie pojawią się na Facebooku, Instagramie ani gdziekolwiek indziej, chyba że świadomie się nimi podzielisz.

Na jakich telefonach działa aplikacja?

Wedbox został opracowany jako macierzysta aplikacja dla iPhone’a i Androida. Jeśli korzystasz z innego urządzenia, możesz użyć również wersję na przeglądarki, skąd możesz przesyłać i przeglądać pliki.

Jak zapraszać moich gości?

Swoich gości zaprosisz za pośrednictwem aplikacji lub udostępniając im unikalny identyfikator ślubu. Stworzyliśmy kilka inteligentnych rozwiązań, które zachęcą wszystkich do korzystania z aplikacji, a to oznacza, że nawet mama i babcia mogą łatwo przyłączyć się do tworzenia Twojego ślubnego albumu.

Ile kosztuje korzystanie z aplikacji?

Aplikacja jest bezpłatna dla wszystkich przed, w trakcie i po wydarzeniu. Jeśli jednak zdecydujesz się pobrać wszystkie zdjęcia w najwyższej rozdzielczości zaledwie jednym kliknięciem, wybierz jeden z dostępnych pakietów.

Jak długo zdjęcia beda przechowywane na serwerze?

Wszystkie zdjęcia i filmy przechowujemy przez 2 miesiące od daty Twojego ślubu. Jeżeli chcesz wydłużyć ten okres, sprawdź nasz 24-miesięczny pakiet hostingowy.

Czym różni sie Wedbox od innych rozwiązań dostępnych na rynku?

Naszym celem było stworzenie produktu, którego charakter odda piękno Twojego ślubu. Tak powstała najbardziej stylowa aplikacja ślubna na rynku, której niekwestionowanym atutem jest prostota i użyteczność.

Wedbox to jedyna aplikacja pozwalająca na przesyłanie długich filmów, obsługującą wiele języków oraz posiadająca funkcję automatycznej klasyfikacji – to nasze trzy największe atuty.

Kiedy możemy zacząć?

Możecie utworzyć swój ślubny album w dowolnym momencie. Przed ślubem nie ma ograniczeń czasowych, a więc korzystajcie z aplikacji, kiedy tylko chcecie.

Pobierz bezpłatnie!

Ślubna aplikacja mobilna Wedbox ma jeden cel: sprawić, by uwiecznienie najpiękniejszych chwil w tym najważniejszym dla Was dniu było łatwe i przyjemne.

Wypróbuj teraz i przekonaj się sam! 🙂

English
English

Sprawdź, co inni uważają o naszej aplikacji photo!

“Sprobowałam trzech różnych ślubnych aplikacji fotograficznych i wszystkie były wspaniałe, ale wasza była najlepsza. Super było jej używać.”

★ ★ ★ ★ ★
Karolina Skrzydlewska

“Aplikacja jest bardzo dogodna w użytkowaniu i jeśli występują problemy, wasz zespół wsparcia jest całkiem pomocny :)”

★ ★ ★ ★ ★
Gosia Malinowska

“Zaczynając, dziękuję bardzo za wspanialą i najlepszą ślubną aplikację photo. Próbowałem wiele przeróżnych, ale wasza jest zdecydowanie moją ulubioną.

★ ★ ★ ★ ★
Mateusz Rakowski

“Zdjęcia wspaniałej jakości! Dogodne oferty pakietów w aplikacji, relatywnie tanie w stosunku do cen profesjonalnych fotografów haha!”

★ ★ ★ ★
Martyna Słodowska

“Moje wesele jeszcze nie miało miejsca, ale jestem bardzo zadowolony z waszego centrum obsługi klienta! Miałam problemy z wczytaniem kuponu rabatowego i dostałam odpowiedź od was w 15 minut. Rozwiązaliście problem bardzo szybko. Bardzo to doceniam!

★ ★ ★ ★ ★
Angelika Stojanowska

“Wspaniale dzielić się momentami i wspomnieniami. Łatwo też dzielić się zdjęciami z innymi i dodawać je.

★ ★ ★ ★ ★
Krystyna Białkowska