Zaplanuj swój ślub i wesele z Wedbox-em

Planer Ślubny

Najbardziej innowacyjna aplikacja do planowania ślubów na rynku, ze wszystkim czego potrzebujesz do przygotowań ślubnych, z dostępem kiedy chcesz i gdzie tylko chcesz.

Wedbox korzysta z zebranego, od ponad 300.000 użytkowników, doświadczenia w organizowaniu ślubów. Aplikacja jest całkowicie darmowa – spróbuj już dziś!

Pobierz teraz
wedding planner app

Funkcje aplikacji wedbox.planner

Ślubny harmonogram zadań dopasowany do twoich potrzeb

Wypełnij przygotowany szablon oparty o datę waszego ślubu i preferencje. Z łatwoscia edytujesz i dopasujesz go w każdej chwili. Nasza aplikacja do planowania ślubu i wesela pozwala na łatwą orientacje w statusie przygotowań – nadchodzące wydarzenia, co wymaga uwagi, co jest do zrobienia i a co jest już zrobione. Dowiedz się więcej » 

Lista gości

Stwórz swoją listę gości, łatwo dodawaj, usuwaj, edytuj lub podglądaj całkowitą liste gości. Za pomocą wyłącznie jednego kliknięcia możesz sprawdzić ilu gości jest zaproszonych, ilu weźmie udział w uroczystości, ilu jeszcze nie potwierdziło udziału a także jaka jest całkowita liczba gości. Dowiedz się więcej »

Odliczanie do ślubu

Z tą funkcją możecie już zawsze sprawdzić ile czasu zostało do waszego wielkiego dnia. Zacznijcie odliczać i podzielcie się tym oczekiwaniem z innymi – poprzez media społecznościowe!

Budżet weselny

Sekcja z budżetem w aplikacji jest fantastycznym narzędziem, które pomaga wam mieć kontrolę nad wydatkami związanymi z waszym ślubem i weselem. Struktura jest przejrzysta i prosta do zrozumienia – za pomocą jednego kliknięcia możecie zobaczyc cały budżet ze szczegółami i ile pieniedzy już wydaliście. Dowiedz się więcej »

Miej oko na dostawców

Zobacz oferty dostawców usług ślubnych w pobliżu. Sprawdź oszałamiające miejsca na wesele, najpiękniejsze suknie ślubne, eleganckie obrączki lub najlepszych fotografów weselnych w okolicy.

Kompleksowy wgląd

Strona z podsumowaniem pokazuje wam gdzie dokładnie znajdujecie się w procesie planowania waszego wielkiego dnia. W jednym miejscu możecie zobaczyć informacje o budżecie, ile dni zostało do ślubu, a także nadchodzące zadania do wykonania.

 Współpracuj ze swoją drugą połówką!

Współpraca razem ze swoim partnerem/partnerkę, aby uczynić ten dzień najpiękniejszym, nigdy nie była łatwiejsza! Zaproś swoją drugą połówkę do aplikacji, dziel się pomysłami i planami ślubnymi, deleguj zadania, aby nie wszystko bylo na twoich barkach. 

Pobierz teraz
Wedbox

Pytania i odpowiedzi

Dlaczego właśnie wedbox.planner?

Nasza aplikacja pomoże zaplanować, zorganizować i zarządzać wszystkim podczas organizacji tego wielkiego dnia. Mozesz z łatwością zapisywać, modyfikować i dzielić się swoimi pomysłami, zadaniami, budżetem i harmonogramem zadań. Dopasuj aplikację do swoich potrzeb i ciesz się łatwoscią interfejsu! Powiadomienia pop-up na twoim telefonie pozwalają mieć kontrolę nad tym czego jeszcze trzeba przyplinować a podgląd na stronie głównej jest przejrzysty i łatwo dostępny.

Czy mogę dostosować harmonogram zadań i budżet?

Oczywiście! Dodawanie i usuwanie punktów z harmonogramu zadań jest bardzo łatwe. Możecie dopasować go na podstawie daty ślubu i preferencji. Spersonalizowany harmonogram zadań będzie automatycznie utworzony specjalnie dla Ciebie, bez znaczenia kiedy zainstalujesz aplikację.

Jak interaktywna jest aplikacja?

Aplikacja automatycznie powiadomi Cię o ukończonych etapach w harmonogramie zadań i nadchodzących nowych zadaniach do zrobienia. Możesz także uaktualnić harmonogram zadań, badź podzielić się nowym pomysłem ze swoim partnerem. Aplikacja daje Ci również całkowity podgląd harmonogramu w każdej chwili.

Na jakich telefonach działa aplikacja?

Wedbox został opracowany jako macierzysta aplikacja dla iPhone’a i Androida.

Ile kosztuje korzystanie z aplikacji?

Aplikacja jest całkowicie darmowa, bez ukrytych kosztow. Używaj i ciesz się tą fantastyczną aplikacją całkowicie za darmo.

Kiedy powinniśmy rozpocząć korzystanie z aplikacji?

Możecie zacząć w każdym momencie – nie mamy żadnych limitów czasowych. W zależności od momentu zainstalowania naszej aplikacji, dostępne będą różne szablony harmonogramów zadań. To znaczy że mozesz organizować swoje pomysły i zadania w każdej chwili, a aplikacja dopasuje się do twoich potrzeb.

Jak aplikacja wedbox.planner różni się od innych rozwiązań dostępnych na rynku?

Podstawowym celem Wedboxa jest bycie najlepszą aplikacją do planowania ślubów na świecie, która dopasowuje się do potrzeb swoich użytkowników i pomaga zaplanować najpiękniejsze śluby i wesela. Skupiamy się na stworzeniu darmowej, prostej i dogodnej w użytkowaniu aplikacji.

Zebraliśmy wszystkie najbardziej użyteczne funkcje w naszej aplikacji, tak, aby spełnić nasze glówne zadanie – pomóc zorganizować najpiękniejsze wesela!

Jak Wedbox jest przyjazny dla środowiska?

W Wedboxie próbujemy ze wszystkich naszych sił tworzyć produkty które mają pozytywny wpływ na ludzkie życia.

Bycie firmą posiadającą certyfikat neutralnego bilansu CO2 w stosunku do środowiska i dbaniem o nie są aspektami, które, w naszej opinii, przynoszą dobro dla tego świata.

Zobacz nasz certyfikat: https://www.ingenco2.dk/crt/dispcust/c/4913/l/1

Dzięki inwestycjom w nowe, odnawialne źrodła energii, różne projekty skupiające się na redukcji emisji dwutlenku węgla i certyfikowane rekompensaty finansowe, które są następnie stosowane przez ważne i zatwierdzone instytucje rządowe, udało nam się zneutralizować działalność naszej aplikacji w stosunku do emisji CO².

Pobierz aplikacje wedbox.planner

Nasza aplikacja ma wyłącznie jeden cel: Chcemy pomóc Ci zaplanować ślub i wesele twoich marzeń, w najprostszy możliwy sposób.

Wypróbuj naszą aplikację już dziś 🙂

English
English

Sprawdź, co inni uważają o planowaniu ślubu z naszą aplikacją!

“Sprawdziłem kilka aplikacji, żadna z nich nie pasowała do moich potrzeb. Przez przypadek dowiedziałem się o Wedboxie i jestem bardzo zadwolony.”

★ ★ ★ ★ ★
Piotr Tomaszyk

“Definitywnie polecam! Używanie tej aplikacji zamiast tworzenia plików w Excelu z budżetem, które musisz wypełniać jako przyszła panna młoda, jest zdecydowanie łatwiejsze!”

★ ★ ★ ★ ★
Maja Nowak

“Muszę przyznać, że aplikacja jest naprawde pomocna! Na początku przygotowań byliśmy trochę przytłoczeni tym wszystkim. Lecz dzięki tej aplikacji mogliśmy wszystko dobrze zorganizować i posortować. Dziękujemy, wasza aplikacja jest super!”

★ ★ ★ ★ ★
Sabina Kowalewska

“Nie byłam na zbyt wielu weselach i nie mam zielonego pojecia na temat planowania ślubow, wiec ta aplikacja uratowala mi życie… 🙂

★ ★ ★ ★ ★
Milena Miławska

“UWIELBIAM!!! Aplikacja jest prosta w obsłudze i pozwala na szybki i łatwy podgląd harmonogramu zadań!”

★ ★ ★ ★ ★
Paulina Markiewicz

“Wspaniały sposób na bycie zorganizowanym! Kocham to!”

★ ★ ★ ★ ★
Marcin Wyszogórski