Najlepsze pomysły na sesję ślubną i foto budkę

Zdjęcia od zawsze były najważniejszą częścią uroczystości weselnych. Głównie dlatego, że są używane do uchwycenia istotnych chwili w naszym życiu.

Niemniej jednak, fotografia ewoluowała przez dziesięciolecia, i ponieważ stała się tańsza.

Okazała się nie tylko sposobem na pamiątkę ślubną ale również rozrywkę dla gości weselnych. Kilka lat temu posiadanie jednorazowych aparatów na każdym stole było świetną opcją na uzyskanie oryginalnych i zabawnych zdjęć z imprezy.

 

Podczas gdy niektórzy ludzie nadal uważają za urocze wydawanie części swojego budżetu na drogie aparaty fotograficzne Polaroid i papier fotograficzny w celu zastąpienia tradycyjnych aparatów jednorazowych, nie powinno być zaskoczeniem znalezienie rozwiązania takiego jak foto budka czy kabina fotograficzna w miejscu ślubu.

Taka konfiguracja to świetny sposób na dodanie czegoś zabawnego i osobistego do ślubu. Od wesel tematycznych po eleganckie uroczystości – zebraliśmy tutaj niektóre z naszych ulubionych pomysłów i wskazówek. Czy jesteś gotowy na inspirację?

Podoba nam się również pomysł dekorowania pnia drzewa, aby był tłem dla twoich zdjęć. Z pewnością daje wiele opcji na zabawne sesje.

 

Prostym sposobem na wykonanie własnego połączenia zdjęć, jest znalezienie pustej ściany w miejscu ślubu.

Pusta ściana jest okazją ekspresji osobowości pary młodej i do odzwierciedlenia stylu ślubu. Ścianę można ozdobić zielenią, zasłonami, lampkami lub literami z komunikatem. Możesz użyć kawałka drewna lub bezszwowego papieru, aby zakryć wybraną ścianę i chronić ją przed wszelkimi uszkodzeniami.

Jeśli masz wesele na zewnątrz, równie dobrze możesz skorzystać z elementów otaczających foto budkę. Na przykład, ustawiając pustą ramkę do zdjęć. Weź pod uwagę, że nie wszyscy goście mogą mieć takim sam wzrost.

Upewnij się, że miejsce do utworzenia foto budki jest dobrze oświetlone (światłem naturalnym lub sztucznym), aby zdjęcia wyglądały

Wewnątrz lub na zewnątrz możesz również zbudować małą scenerię do swojego rogu fotokomórki. Nie jest trudno zamontować konstrukcję z PVC lub drewna, jak te poniżej, aby uzyskać loft charakter.

Metalowe łuki, to świetny pomysł, który można wykorzystać do indywidualnej dekoracji.

Po zakończeniu sesji fotograficznej bardzo łatwo przekształcić ją w foto budkę. Potrzebujesz tylko aparatu z zegarem! … A może drukarkę podłączoną do Wi-Fi, jeśli chcesz.

PRO WSKAZÓWKA: uwzględnij kanapę lub inny rodzaj siedziska, aby wszyscy byli w kadrze podczas robienia zdjęcia.

Jeśli ty i twój narzeczony chcesz włączyć foto budkę do ślubu bez rozbijania banku, wypróbuj rekwizyty do druku! Od rock’n’rollowych okularów przeciwsłonecznych po królewskie korony weselne, istnieją opcje dla gości w każdym wieku. Aby pomóc Ci zacząć, Zola stworzyła 83 bezpłatne rekwizyty do ślubnych stoisk fotograficznych do wyboru, z 11 różnymi motywami. Wystarczy pobrać ulubione rekwizyty, wydrukować na papierze z kartonu i przykleić do drewnianego kołka. Voila! Tylko trzy proste kroki do nocy pełnej zabawy i wspomnień na całe życie.

 

Oto niektóre aplikacje, które mogą pomóc w procesie konfiguracji stoiska fotograficznego “Zrób to Sam”:

Pocket Booth

Ta aplikacja pozwala robić zdjęcia bezpośrednio z urządzenia mobilnego, ale umożliwia także podłączenie do niego aparatu cyfrowego, na wypadek gdybyś chciał uzyskać zdjęcia wyższej rozdzielczości. Podobnie jak na prawdziwej platformie fotograficznej, wykona 4 kolejne zdjęcia, które następnie można wykonać w kolorze czarno-białym lub w stylu vintage, a następnie można je przesłać pocztą elektroniczną, w mediach społecznościowych lub wysłać do drukarki.

Ta aplikacja jest dostępna na urządzenia z Androidem i Apple za mniej niż 2 USD.

Dowiedz się więcej informacji tutaj.

SLR Booth Pro

Ta aplikacja jest bardzo prosta i łatwa w użyciu. Umożliwia podłączenie aparatu cyfrowego do wybranego urządzenia w celu uzyskania zdjęć w jakości HD. Zawiera regulowany minutnik i opcję używania go wraz ze zdalną migawką. Ponadto zawiera funkcję, która pozwala zastąpić zielony ekran wybranym obrazem.

Ta aplikacja jest dostępna zarówno na urządzenia z Androidem, jak i Apple, i można ją pobrać za darmo.

Dowiedz się więcej informacji tutaj.

Party Photo booth

Bardzo nieskomplikowana aplikacja do robienia zdjęć z telefonu lub tabletu. Po prostu wybierz, czy zdjęcia mają być czarno-białe lub kolorowe, i naciśnij przycisk, aby zrobić 4 zdjęcia w formacie paska fotograficznego, który można udostępnić za pośrednictwem poczty e-mail lub mediów społecznościowych. Dostępne tylko dla urządzeń z Androidem. Można pobrać za darmo.

Dowiedz się więcej informacji tutaj.

Simple booth

Możesz kupić sprzęt lub tylko aplikację. Sprzęt obejmuje okrągły pierścień świetlny i platformę montażową z zewnętrzną baterią do tabletu. Aplikacja pozwala łatwo robić zdjęcia i udostępniać je za pośrednictwem poczty e-mail, mediów społecznościowych lub tekstu.

Dostępne od 29 USD w simplebooth.com

Pamiętaj, aby mieć przy sobie zapasowe baterie, ładowarki i karty pamięci, aby goście mogli robić zdjęcia podczas całej uroczystości. Radzimy również zrobić widoczną tablicę z instrukcjami, jak korzystać ze foto budki i w razie potrzeby wymienić baterię lub kartę pamięci. Zawsze bądź przygotowany!

 

Innym pomysłem jest wydrukowanie ich i wysłanie do gości wraz z podziękowaniem. Czy nie byłaby to ładna pamiątka z twojego ślubu?

Mamy nadzieję, że ten post zainspirował Cię do wykonania fotoksiążki swoich marzeń na weselu!

Podziel się z nami!

Co robiłeś na ślubie?

Czy masz jakieś niesamowite pomysły lub wskazówki, którymi chcesz się podzielić z przyszłymi narzeczonymi?

 

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *