Wedbox prezentuje- najlepsze zdjęcia ślubne TOP100 z 2018 roku

W 2018 r. ponad 45 000 par ślubnych skorzystało z naszej aplikacji Wedbox na weselach i przesłało ponad 3 miliony zdjęć.
Przy pomocy 16 ekspertów w dziedzinie fotografii znaleźliśmy najlepsze zdjęcia ślubne z 2018 roku. Zdjęcia zostały wykonane przez najlepszych fotografów ślubnych na świecie.

 

(Naciśnij na pełnym ekranie w prawym dolnym rogu przeglądarki pdf – dzięki temu oglądanie jest znacznie lepsze)
Fotografia ślubna jest jednym z najtrudniejszych i najbardziej wymagających dziedzin w świecie profesjonalnej fotografii. Jesteśmy naprawdę dumni, że udało nam się stworzyć arcydzieło fotograficzne przedstawiające niektóre z niesamowitych talentów. Chcielibyśmy podziękować wszystkim parom ślubnym z 2018 roku, fotografom uczestniczącym oraz oczywiście 16 członkom jury.

 

Kup fotoksiążkę

Jeśli chcesz kupić fizyczną wersję książki, kliknij ten link
(Zakupu możesz dokonać za pośrednictwem Facebook Messenger. Jeśli nie korzystasz z Messenger, skontaktuj się z casper@wedbox.com)

 

Cena wynosi 250 PLN  (170 PLN, jeśli jesteś członkiem jury lub fotografem uczestniczącym)

 

Wedbox to najszybciej rozwijająca się usługą planowania ślubów w Europie

Codziennie 400-600 ślubów rejestruje się i korzysta z naszych aplikacji do planowania i fotografowania. Ostatnio zintegrowaliśmy się z jedną z największych usług drukowania w Skandynawii, co oznacza, że możemy zaoferować naszym klientom wysokiej jakości fotoksiążki. 41% wszystkich par ślubnych kupuje fotoksiążkę ślubną tuż po ślubie. Za pośrednictwem naszego partnera jesteśmy w stanie zaoferować jedne z najlepszych fotoksiążek w twardej oprawie na rynku. Są one w przystępnej i konkurencyjnej cenie.

 

1 thought on “Wedbox prezentuje- najlepsze zdjęcia ślubne TOP100 z 2018 roku”

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *