Zrób wszystko na czas

Ślubny harmonogram zadań

Planowanie wesela może wydawać się przerażającym zadaniem, dlatego dobrym rozwiązaniem jest użycie ślubnego harmonogramu zadań. Aplikacja wedbox.planner pozwala wam skoncentrować się na tym, co jest ważne do zrobienia teraz, a jakie zadania czekają na was podczas nadchodzących miesięcy.

Download

Funkcje ślubnego harmonogramu zadań

Wedbox wedding checklist

Spersonalizowany harmonogram zadań

Zapoznaj się ze wszystkimi zadaniami do wykonania przed ślubem. Nasza aplikacja daje wam dostęp do łatwego szablonu opartego na doświadczeniach tysięcy par młodych.

Wedding todo's

Łatwość ustalania priorytetów

Dobrze wykonany harmonogram pozwoli wam być bardziej pewnymi swoich przygotowań ślubnych. Podzielenie zadań w podgląd miesięczny pozwoli wam na jeszcze łatwiejsze zarządzanie, śledzenie i wykonywanie harmonogramu zadań – jedyne, czym musicie sie zająć to obecne zadania.

Wedding vendors

Porady i usługodawcy

Bez różnicy, czy szukasz następnej inspiracji do projektu ”Zrób-to-sam” czy odpowiednich usługodawców – mamy oba! Z wedbox.planner, znajdziecie wszystko, czego potrzebujecie, również usługodawców w waszej okolicy.

Wedding todo list

Notatki i inspiracje

Inspiracje ślubne dostępne za użyciem jednego kliknięcia. Nasza aplikacja zapewnia wam moc inspiracji, od lokalizacji i wystroju do własnoręcznie wykonanych projektów i gdzie, w okolicy, znaleźć najlepszą firmę, która zajmie się przygotowaniem pysznego jedzenia na wasze wesele.

Wedbox wedding overview

Śledźcie postępy

Strona z podglądem pozwoli wam być na bieżąco z tym, jak daleko jesteście w procesie przygotowań ślubnych. Zobaczcie ile zadań już wykonaliście, a ile jeszcze zostało do wykonania.

Wedding todo

Powiadomienia

Dostawaj powiadomienia na swoj telefon, za kazdym razem, gdy pojawi sie czas na wykonanie nastepnego zadania czy tego, ktorym sie zajmujecie, ale wymaga poprawek. Bądźcie na bieżąco z przygotowaniami!

Podziel się listą ze swoim partnerem/-ką

Jest wiele zadań, ktore wymagają waszej uwagi i poświęcenia podczas przygotowań. Dlaczego by nie podzielić się zadaniami ze twoją drugą połówką? Z wedbox.planner, oboje macie dostęp do harmonogramu zadań, jak i innych digitalnych narzędzi do planowania ślubu w waszym smartphonie.

Download
Wedbox

Co mówią inni o Wedbox-ie

“Póki co wspaniały, łatwy do zrozumienia i użytkowania, ma wszystko, czego potrzebujesz.”

★ ★ ★ ★ ★
Nikola Makrucka

“Super aplikacja dla konsultantów ślubnych, aby mieć kontrolę nad budżetem i innymi detalami.”

★ ★ ★ ★ ★
kimrxxx

“Jestem przeszczęśliwa z tą aplikacją! Wgląd do przygotowań i trzymanie ręki na pulsie nigdy nie było takie łatwe! 5 z 5-ciu możliwych gwiazdek.”

★ ★ ★ ★ ★
Wiktoria Kornelczuk

Stwórz swój harmonogram zadań w naszej aplikacji ślubnej

Harmonogram zadań w aplikacji wedbox.planner jest oparty na doświadczeniach 300,000 młodych par, tak, aby pomóc wam jak najlepiej w przygotowaniach do waszego Wielkiego Dnia.

Aplikacja jest darmowa – zacznij już dzisiaj 🙂

English
English