Bądźcie na bieżąco ze swoimi wydatkami

Budżet Ślubny

Znaczącą częścią planowania wesela jest świadomość na co wydawane są pieniądze, a stworzenie budżetu ślubnego może wam w tym pomóc. Aplikacja ślubna Wedbox zapewnia kompleksowe szablony budżetowe których możecie użyć aby monitorować swoje ślubne wydatki, bez niepotrzebnego stresu.

Download

Funkcje budżetu

Wedbox wedding budget

Spersonalizowany budżet

Zapoznaj się z najczęstszymi wydatkami związanymi z przygotowaniami ślubu i wesela. Podaj swój budżet, a nasza aplikacja przedstawi Ci proponowany, prosty szablon oparty na doświadczeniach tysiąca innych młodych par.

Wedding photographer

Sprytna organizacja

Z łatwością zorgranizuj swoje wydatki używajac dostępnych kategorii, aby zobaczyć na co dokładnie wydajesz pieniądze. Z wedbox.planner, będziecie mogli śledzić dokładnie swój budżet i edytować go, gdy to tylko potrzebne.

Wedding budget overview

Przejrzysty wgląd

Strona poglądowa zapewnia przejrzyste podsumowanie tego ile wydaliście a ile jeszcze będziecie musieli zapłacic. Z łatwością sprawdzicie czy nie przekroczyliście budżetu i czy udało się wam zaoszczędzić jakieś pieniądze podczas tego procesu.

Wedding expenses

Łatwość personalizacji

Z łatwością dopasuj elementy listy wydatków do waszych możliwości finansowych i preferencji. Dodawaj, zmieniaj czy kasuj elementy z waszego budżetu, zobacz ile rzeczywiście wydaliście na różne elementy i dodwaj notatki.

Wedding budget

Śledź swoje wydatki

Wiedząc za co musisz zapłacic, jak dużo i kiedy, może to być bardzo stresujące. Z naszym narzędziem do budżetowania możesz z łatwoscią być na bieżąco z wydatkami, jako ze zapłacone pozycje są natychmiastowo pokazywane, a wasz całkowity budżet zaktualizowany.

Wedding vendors

Znajdź usługodawców

Nie wiecie gdzie zacząć szukać usługodawców? Na co wydać roztropnie pieniądze? Bez zmartiweń – nasza aplikacja pokaże wam dostępnych usługodawców w waszej okolicy i przekieruje do polecanych przez nas firm.

Podziel się planowaniem budżetu ze swoim partnerem

Czujesz się zestresowana/-y planowaniem wesela? Czemu by nie podzielić zadań z twoim partnerem/-ką? Z aplikacją wedbox.planner, twoja druga połówka może również mieć dostęp do budżetu w swoim własnym telefonie.

Download
Wedbox

Co inni mówią o Wedbox-ie

Póki co wspaniały, łatwy do zrozumienia i użytkowania, ma wszystko, czego potrzebujesz.

★ ★ ★ ★ ★
Nikola Makrucka 

Dokładnie to, czego potrzebowałam! Love it!

★ ★ ★ ★ ★
Ela Gralczyk

Jestem przeszczęśliwa z tą aplikacją! Wgląd do przygotowań i trzymanie ręki na pulsie nigdy nie było takie łatwe! 5 z 5-ciu możliwych gwiazdek.

★ ★ ★ ★ ★
Wiktoria Kornelczuk

Stwórz swój budżet w naszej aplikacji ślubnej

Budżet w aplikacji wedbox.planner jest oparty na doświadczeniach 300,000 młodych par, tak, aby pomóc wam najlepiej w przygotowaniach do waszego Wielkiego Dnia.

Aplikacja jest darmowa – zacznij już dzisiaj 🙂

English
English